TIL JE PADELSKILLS NAAR EEN HOGER NIVEAU
MET GEKWALIFICEERDE TRAINERS

padel 7 dagen op 7
zonder lidmaatschap
materiaal te huur

TIL JE PADELSKILLS NAAR EEN HOGER NIVEAU MET GEKWALIFICEERDE TRAINERS

WAT IS PADEL?

Padel – vaak gezien als een mix tussen tennis en squash – is momenteel een van de snelst groeiende sporten ter wereld. Geschikt voor alle leeftijden en vaardigheden bovendien. Wil jij deze sport ook ontdekken of ben je reeds verknocht? Dan ben je bij Padelclub Circuit Zolder helemaal op de juiste plek. Heb je nog nooit een racket vastgehad of wil je je niveau opkrikken? De trainers van Belgium Padel Academy staan voor je klaar!

BELGIUM PADEL ACADEMY!

Sinds 12 oktober 2022 gaat Antwerp Padel Academy verder onder een nieuwe naam

BELGIUM PADEL ACADEMY!!

Nieuwe naam. Nieuw logo. Nieuwe website. Zelfde mentaliteit. Zelfde team. Zelfde kwaliteit.

 In samenwerking met Belgium Padel Academy (BPA) kunnen wij u een kwalitatief aanbod doen van lessen, stages en kampen. BPA is dé referentie in de regio’s Antwerpen, Limburg en Oost-Vlaanderen om jullie skills naar een hoger niveau te tillen! 

Een team van gekwalificeerde en gepassioneerde trainers zorgen ervoor dat zowel kinderen als volwassenen de sport PADEL op een leerrijke en professionele manier leren kennen. 

BPA begeleidt zowel Start To Padel spelers als de meer ervaren competitiespelers.

WAT IS PADEL?

Padel – vaak gezien als een mix tussen tennis en squash – is momenteel een van de snelst groeiende sporten ter wereld. Geschikt voor alle leeftijden en vaardigheden bovendien. Wil jij deze sport ook ontdekken of ben je reeds verknocht? Dan ben je bij Padelclub Circuit Zolder helemaal op de juiste plek. Heb je nog nooit een racket vastgehad of wil je je niveau opkrikken? De trainers van Belgium Padel Academy staan voor je klaar!

BELGIUM PADEL ACADEMY!

Sinds 12 oktober 2022 gaat Antwerp Padel Academy verder onder een nieuwe naam

BELGIUM PADEL ACADEMY!!

Nieuwe naam. Nieuw logo. Nieuwe website. Zelfde mentaliteit. Zelfde team. Zelfde kwaliteit.

 In samenwerking met Belgium Padel Academy (BPA) kunnen wij u een kwalitatief aanbod doen van lessen, stages en kampen. BPA is dé referentie in de regio’s Antwerpen, Limburg en Oost-Vlaanderen om jullie skills naar een hoger niveau te tillen! 

Een team van gekwalificeerde en gepassioneerde trainers zorgen ervoor dat zowel kinderen als volwassenen de sport PADEL op een leerrijke en professionele manier leren kennen. 

BPA begeleidt zowel Start To Padel spelers als de meer ervaren competitiespelers.

icoon jeugd

JEUGD

• groepslessen
• jeugdstages tijdens schoolvakanties
• privaatlessen

icoon voor je account

VOLWASSENEN

• groepslessen
• volwassenstages
• privaatlessen

icoon voor de groepen

BEDRIJVEN

Voor bedrijven organiseren we bedrijfsevents en teambuildings op maat.
Bekijk hier de mogelijkheden.

SCHRIJF JE IN VOOR

CLUBNIEUWS
& PADELTIPS

Zo blijf je op de hoogte van alle tornooien, stages en events die we organiseren in onze club. Of steek gewoon meer op over padel door onze padeltips en wie weet versla je zo je volgende tegenstander met gemak.

We respecteren je privacy. Uitschrijven kan even makkelijk als inschrijven.

SCHRIJF JE IN VOOR

CLUBNIEUWS
& PADELTIPS

Zo blijf je op de hoogte van alle tornooien, stages en events die we organiseren in onze club. Of steek gewoon meer op over padel door onze padeltips en wie weet versla je zo je volgende tegenstander met gemak.

We respecteren je privacy. Uitschrijven kan even makkelijk als inschrijven.
logo Padelclub Circuit Zolder
PADELCLUB CIRCUIT ZOLDER

Terlaemen 4
3550 Heusden-Zolder
info@bepadel-clubs.be

We gebruiken cookies om je surfgedrag te analyseren
en zo onze website voortdurend te verbeteren.

We gebruiken cookies om je surfgedrag te analyseren
en zo onze website voortdurend te verbeteren.